Betonové lité podlahy

Jsme experti na anhydritové, cementové lité a leštěné podlahy

Cementový litý potěr je speciálně modifikovaný cementový potěr, který je specifický  vysokou tekutostí a zároveň minimálním smršťováním při zrání a schnutí. Aplikace a doprava je obdobná jako u anhydritových litých podlah. Akorát je kladen větší důraz na dilatace a minimální tloušťku potěru.

Cementový litý potěr nalézá uplatnění hlavně v místech, kde není možné použití anhydritových potěrů např. z důvodu trvale vlhkého prostředí, nebo v prostorech s požadovanou a garantovanou pevností cementové podlahy. Je vhodný pro vnitřní podlahy rodinných domů, bytů, kanceláří, dále pak garáže, prostory bazénů, školy, obchody, sportovní haly nebo výrobní prostory. Umožňuje dokonalé srovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu jako jsou: krycí nátěry, dlažby, plovoucí podlahy, parkety, koberce a jiné.

Cena:

Cena litých podlah se odvíjí od celkové velikosti lité plochy, její tloušťky a je také závislá na umístění stavby v regionu. Proto se cena potěru za m² řeší individuálně. Platí zde však pravidlo čím větší plocha, tím nižší cena za m².

Dovolujeme si Vás proto požádat o vyplnění Poptávkového formuláře viz. KONTAKT. Poté Vám v co nejkratší době bude zaslána cenová nabídka přímo dle Vašeho požadavku. Naše cena Vás jistě mile překvapí.

Kontakty

Mgr. Vladimír Kuric
Mob.: +420 776 441 836
E-mail: v.kuric@email.cz