Anhydritové podlahy

Jsme experti na anhydritové, cementové lité a leštěné podlahy

Podlahy rodinných domů, bytů, tělocvičen nebo kanceláří. Umožňuje dokonalé srovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou plochu pod finální nášlapné vrstvy jako jsou: dlažby, plovoucí podlahy, parkety, koberce a jiné. Po zatuhnutí se anhydritový litý potěr vyznačuje homogenní a pevnou strukturou.

Výroba a aplikace:

Výroba směsi probíhá na betonárnách na základě průkazních zkoušek pomocí přesného dávkovacího zařízení. Odtud je směs přepravována autodomíchavači na stavbu v konzistenci potřebné pro konečné zpracování. Doprava tekuté směsi na stavbě probíhá pomocí speciálního čerpadla a gumových hadic až na místo uložení. Díky vysoké tekutosti probíhá uložení směsi samovolný rozlitím. Pro dosažení ideální rovnosti již není nutná vibrace, ale pouze lehké natřásání směsi speciální latí.

K aplikaci podlahových potěrů používáme stavební hmoty  renomovaného výrobce firmy CEMEX. Jsme odborně proškoleni a certifikováni.

Cena:

Cena litých podlah se odvíjí od celkové velikosti lité plochy, její tloušťky a je také závislá na umístění stavby v regionu. Proto se cena potěru za m² řeší individuálně. Platí zde však pravidlo čím větší plocha, tím nižší cena za m².

Dovolujeme si Vás proto požádat o vyplnění Poptávkového formuláře viz. KONTAKT . Poté Vám v co nejkratší době bude zaslána cenová nabídka přímo dle Vašeho požadavku. Naše cena Vás jistě mile překvapí.

Kontakty

Mgr. Vladimír Kuric
Mob.: +420 776 441 836
E-mail: v.kuric@email.cz